Diagnostyka komputerowa pojazdów Białystok

Pierwszym etapem naprawy samochodu powinna być jego gruntowna diagnostyka. Bez tego działania naprawdę byłyby błądzeniem i szukaniem usterek manualnie. Oznaczałoby to wyższy koszt oraz zdecydowanie wydłużony czas w serwisie samochodowym. Właśnie z tych powodów wybór serwisu powinien być uzależniony od tego, jakie metody diagnostyczne on posiada. W naszym serwisie Bauto stawiamy na nowoczesne technologie, dlatego każdy przegląd i naprawa rozpoczynają się od dokładnej diagnostyki komputerowej. Polega to na podłączeniu specjalistycznego komputera (testera diagnostycznego) do komputera pokładowego samochodu. Pozwala to w bardzo dokładny sposób na sprawdzenie aktualnej kondycji pojazdu analizując wszystkie parametry. Komputer pokazuje gdzie występują usterki z bardzo dużą precyzją dodatkowo stwierdzając przyczynę awarii. Bez wątpienia jest to jeden z lepszych sposobów na szybką naprawę samochodu.

Zadzwoń! Zapytaj o szczegóły!

Diagnostyka samochodowa Białystok

Diagnostyka samochodowa to kolejny poziom zaawansowania technologicznego w mechanice samochodowej. Podłączony do specjalnego testera komputer pojazdu poddawany jest szybkiej analizie. Zadaniem komputera w samochodzie jest sterowanie silnikiem i podzespołami, a ich zaawansowane podzespoły zostały zaprogramowane przez producenta. W ten sposób w przypadku wystąpienia nieprawidłowości zapisywane są one w pamięci komputera pojazdu i po podłączeniu do stacji diagnostycznej szybko możemy prześledzić takie zdarzenia. Na podstawie zebranych w ten sposób danych operator, a tym samym mechanik samochodowy, może szybko zlokalizować problem i podjąć próbę jej naprawy. Dlaczego lubimy przeprowadzać diagnostykę samochodową w naszym warsztacie? Jest to przede wszystkim: 

  • szybkie rozpoznanie stanu technicznego układów i podzespołów pojazdów bez wcześniejszej ingerencji w nie;
  • precyzyjna diagnoza;
  • mniejsze ryzyko wymiany podzespołów, które nie uległy awarii. 

Dodatkowo polecamy przeprowadzenie diagnostyki komputerowej samochodu przed jego zakupem, szczególnie jeśli planujesz kupno samochodu używanego. W ten sposób w prosty sposób sprawdzisz jego stan i unikniesz kupna kota w worku. Masz więcej pytań? Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu!

Jakie marki diagnozujemy?

Dzisiejsza technologia pozwala na diagnozowanie niemalże każdej marki samochodów. W związku z tym w naszym warsztacie wykonujemy diagnozy popularnych marek, ale jeśli jesteś właściwiem mniej popularnych pojazdów – chętnie sprawdzimy czy możemy wykonać taką diagnozę. Działamy sprawnie i posiadamy lata doświadczenia. Proponujemy konkurencyjne ceny oraz fachowe doradztwo. Zapraszamy do naszego warsztatu samochodowego w Białymstoku!

Nasza oferta

Poznaj kompleksową gamę usług, które możemy Tobie zaoferować.

Pomoc drogowa

Zapewniamy kompleksową pomoc drogową w nieprzewidzianych sytuacjach na drodze.

Naprawy mechaniczne

W naszym serwisie samochodowym, wykonujemy naprawy aut wszystkich marek.

Wypożyczalnia autolawet

Poszukujesz transportu auta? Świetnie trafiłeś! Zadzwoń i zapytaj o naszą atrakcyjną ofertę.

Naprawy blacharskie

W naszym warsztacie wykonujemy profesjonalne naprawy blacharsko-lakiernicze.

Transport samochodowy

Oferujemy usługi transportowe aut z dowolnego miejsca na terenie kraju i za granicą.

Diagnostyka komputerowa

Kompleksowa diagnostyka komputerowa najpopularniejszych marek samochodów.