Warsztat i serwis samochodowy Białystok

Obowiązkowym punktem na mapie każdej osoby posiadającej samochód jest warsztat samochodowy. To właśnie w tym miejscu naprawimy każdą usterkę Twojego pojazdu, przygotujemy go do corocznego przeglądu czy też wymienimy opony. W naszym warsztacie samochodowym wykonujemy wszelkie czynności związane z naprawą i konserwacją samochodów osobowych i nie tylko. Działamy stacjonarnie w naszym warsztacie w Białymstoku, ale także z dojazdem w miejsce pojawienia się awarii. Co wyróżnia nasz warsztat samochodowy? Przede wszystkim kompleksowa obsługa, nowoczesny sprzęt oraz doświadczenie naszych mechaników. Dodatkowo posiadamy również odpowiednio zaopatrzony warsztat, dzięki czemu naprawy w dużej mierze wykonujemy od ręki. Dajemy naszym klientów możliwość przyniesienia własnych części.

Zadzwoń! Zapytaj o szczegóły!

Mechanik samochodowy Białystok

Niezależnie od przyczyny wizyty w naszym warsztacie, nasi mechanicy samochodowi wykonają kompleksowe usługi naprawcze. W naszym warsztacie Bauto za priorytet stawiamy sobie nie tylko profesjonalne wykonanie usługi, ale także satysfakcję i zadowolenie klienta. Bardzo dobrze wiemy, że tylko najlepiej naprawiony pojazd zapewni Ci bezpieczeństwo, dlatego przykładamy uwagę do najmniejszych szczegółów. W skład naszych usług wchodzą:
– Mechanika auta, w skład której wchodzi naprawa bieżących usterek, niezależnie od układu. Naprawiamy układ hamulcowy, zawieszenia, napędowy oraz inne. Do napraw używamy części najwyższej jakości.
– Wymiana oraz naprawa kół i opon. Wykonujemy okresowe wymiany opon niezależnie od felg.
– Usługi lawetą, czyli holowanie, pomoc drogowa oraz transport pojazdów.
Nie jesteś pewien czy wykonujemy usługę, która Cię interesuje? Skontaktuj się z nami w celu omówienia przypadku.

Serwis samochodowy Białystok

Bauto to miejsce, w którym wykonujemy kompleksową naprawę samochodu. Jest to możliwe dzięki nowoczesnej diagnostyce komputerowej oraz wiedzy naszych mechaników. Na rynku działamy już od wielu lat i zdobyliśmy zaufanie wielu klientów, którzy zawsze chętnie wracają do nas na sezonowe porządki samochodów. Świadczymy usługi z dojazdem do klienta oraz na miejscu i oferujemy konkurencyjne ceny. Nasz serwis samochodowy znajduje się w Białymstoku.

Zapraszamy do kontaktu i umówienia wizyty w naszym stacjonarnym punkcie. Jeśli szukasz pomocy awaryjnej i z dojazdem – poinformuj nas, a my jak najszybciej wyślemy na miejsce nasz mobilny warsztat samochodowy.

Nasza oferta

Poznaj kompleksową gamę usług, które możemy Tobie zaoferować.

Pomoc drogowa

Zapewniamy kompleksową pomoc drogową w nieprzewidzianych sytuacjach na drodze.

Naprawy mechaniczne

W naszym serwisie samochodowym, wykonujemy naprawy aut wszystkich marek.

Wypożyczalnia autolawet

Poszukujesz transportu auta? Świetnie trafiłeś! Zadzwoń i zapytaj o naszą atrakcyjną ofertę.

Naprawy blacharskie

W naszym warsztacie wykonujemy profesjonalne naprawy blacharsko-lakiernicze.

Transport samochodowy

Oferujemy usługi transportowe aut z dowolnego miejsca na terenie kraju i za granicą.

Diagnostyka komputerowa

Kompleksowa diagnostyka komputerowa najpopularniejszych marek samochodów.