Naprawy blacharskie i lakiernicze Białystok

Bauto to białostocki serwis samochodowy. Miejsce, w którym nie tylko naprawisz swój samochód, ale także wykonasz zabiegi stylistyczne takie jak blacharstwo czy lakiernictwo. Posiadamy nowoczesny warsztat i technologie oraz mamy dostęp do wysokiej jakości lakierów oraz powłok. Właśnie dlatego jesteśmy pewni, że wyjedziesz od nas odmienionym samochodem. Naszą ofertę kierujemy nie tylko do osób chcących pozbyć się oznak kolizji, ale także dla tych, które chcą zmienić kolor swojego samochodu. Wykonujemy zlecenia sprawnie i z zachowaniem najwyższej jakości. Proponujemy również konkurencyjną cenę oraz fachową obsługę. Zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego lub wizyty w naszym punkcie stacjonarnym w Białymstoku.

Zadzwoń! Zapytaj o szczegóły!

Blacharstwo i lakiernictwo samochodowe Białystok

Blacharstwo i lakiernictwo to usługi, które często idą ze sobą w parze. Na pewno chociaż raz w życiu każdy z nas słyszał ‚to się wyklepie’. I właśnie tak można podsumować usługi blacharskie. Jednak bez wątpienia jest to uproszczenie szeregu zadań, za które odpowiadają blacharze w Bauto. Nasz zespół to przede wszystkim ludzie z pasją, dla których codziennością jest naprawa uszkodzonej karoserii samochodowej. Posiadamy nowoczesne narzędzia oraz wiedzę, co wpływa na wysoką jakość oferowanych usług. Naszym klientom dajemy również możliwość skorzystania nie tylko z usług blacharza, ale także lakiernika. Dzięki temu szybciej i taniej możesz wykonać kompleksową renowację auta bez straty na jakości. Pamiętaj również, że nasz warsztat samochodowy umożliwia autoholowanie przy wykorzystania lawety, dlatego w razie stłuczki Twój pojazd może prosto z miejsca zdarzenia trafić do warsztatu w Białymstoku. Bez wątpienia jest to oszczędność czasu i niepodważalna wygoda.

Lakiernik samochodowy Białystok

Piękny, błyszczący lakier to marzenie każdego posiadacza auta. Robimy wszystko, aby na powierzchni naszego samochodu nie znalazła się ani jedna ryska. Jednak kiedy już do tego dojdzie jest jeszcze szansa na przywrócenie go do pierwotnego blasku. Właśnie tym zajmuje się lakiernik samochodowy. W naszym zakładzie nie mogło więc zabraknąć usług lakierniczo – blacharskich. Dlaczego warto wybrać Bauto? Jesteśmy profesjonalni oraz dokładni, a używane przez nas lakiery i środki wykorzystywane w całym procesie są najwyższej klasy. W skład całej usługi lakierniczej wchodzi: 

  • przygotowanie powierzchni samochodu, czyli oczyszczanie, wygładzanie, malowanie i nakładanie podkładu;
  • Nakładanie powłoki lakierniczej oraz suszenie jej;
  • Utrwalanie powierzchni przy wykorzystaniu nowoczesnych technik. 

Dodatkowo w celu zapewnienia usług na najwyższym poziomie regularnie przeprowadzamy bieżącą konserwację i kontrolę sprawności sprzętu lakierniczego. Za sprawą tego naprawa uszkodzeń nadwozia spowodowanych stłuczkami, wypadkami lub korozją przebiega szybko i jest trwała.

Nasza oferta

Poznaj kompleksową gamę usług, które możemy Tobie zaoferować.

Pomoc drogowa

Zapewniamy kompleksową pomoc drogową w nieprzewidzianych sytuacjach na drodze.

Naprawy mechaniczne

W naszym serwisie samochodowym, wykonujemy naprawy aut wszystkich marek.

Wypożyczalnia autolawet

Poszukujesz transportu auta? Świetnie trafiłeś! Zadzwoń i zapytaj o naszą atrakcyjną ofertę.

Naprawy blacharskie

W naszym warsztacie wykonujemy profesjonalne naprawy blacharsko-lakiernicze.

Transport samochodowy

Oferujemy usługi transportowe aut z dowolnego miejsca na terenie kraju i za granicą.

Diagnostyka komputerowa

Kompleksowa diagnostyka komputerowa najpopularniejszych marek samochodów.