Pomoc drogowa i autoholowanie Białystok

Stłuczka lub awaria pojazdu podczas trasy jest zawsze stresującą wizją. Szczególnie jeśli przytrafia Ci się po raz pierwszy lub w stresie nie wiesz do kogo zadzwonić. W tych momentach warto jest powołać się na pomoc doświadczonych i profesjonalnych osób. W naszym zakładzie Bauto, pomoc drogowa to jedna z popularniejszych usług, które świadczymy niemalże każdego dnia. Właśnie dlatego warto mieć nasz numer zawsze przy sobie. Wtedy w chwilach stresu szybko do nas zadzwonisz, a my jak najszybciej pojawimy się na miejscu zdarzenia i udzielimy Ci pomocy, której w danej chwili będziesz potrzebował. W naszej ofercie znajduje się między innymi:
– autoholowanie przy pomocy profesjonalnych lawet (pojazdy do 3,5 ton),
– awaryjne uruchomienie samochodu i motocykla;
– ładowanie akumulatora z kabli;
– wyciąganie auta z rowów, zasp, błota lub innych;
– dowóz paliwa oraz wypompowywanie go w przypadku złego zatankowania.
Niezależnie od przyczyny Twojego zdarzenia, działamy sprawnie i profesjonalnie. Dzięki nam wielu kierowców szybko rozwiązało swój problem na trasie, oszczędzając swój czas i nerwy. Zapraszamy do kontaktu!

Zadzwoń! Zapytaj o szczegóły!

Autoholowanie Białystok

Jedną z podstawowych usług świadczonych przez naszą firmę jest autoholowanie. Jest to też najczęściej wybierana przez naszych klientów opcja. Do jej wykonania potrzebne są specjalne pojazdy, czyli lawety. Cały proces polega na usunięciu niesprawnego pojazdu z drogi i przetransportowanie go do warsztatu, w którym odbędzie się naprawa, lub innego wskazanego przez klienta miejsca. Warto jest znać proces autoholowania, ponieważ dużo osób się go obawia. Jest to proces nieskomplikowany, który jednak warto powierzyć specjalistom. Na jego powiedzenie wpływa kilka czynników takich jak bezpieczne oznaczenie miejsca zdarzenia oraz ostrożne i sprawne umieszczenie pojazdu na lawecie. W ten sposób masz pewność, że Twój pojazd zostanie przetransportowany gdzie trzeba bez kolejnych usterek. Holowane auto powinno być odpowiednio zabezpieczone, aby podczas jazdy nie doszło do jeszcze poważniejszego wypadku.

Autopomoc Białystok

Oferowana przez naszą firmę autopomoc jest usługą kompleksową i profesjonalną. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz zaawansowany sprzęt. Dodatkowo oferujemy świadczenie naszych usług w konkurencyjnej cenie. Nasze działania z zakresu autopomocy oferują wachlarz usług zależnie od indywidualnej potrzeby naszych klientów. Poza oczywistym autoholowaniem, w skład pomocy drogowej w Bauto wchodzi wiele innych elementów. Serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu, który pozwoli nam ustalić zakres działania oraz oszacować jego koszt. Dojeżdżamy do klientów z Białegostoku oraz okolic sprawnie i szybko. Zapraszamy!

Nasza oferta

Poznaj kompleksową gamę usług, które możemy Tobie zaoferować.

Pomoc drogowa

Zapewniamy kompleksową pomoc drogową w nieprzewidzianych sytuacjach na drodze.

Naprawy mechaniczne

W naszym serwisie samochodowym, wykonujemy naprawy aut wszystkich marek.

Wypożyczalnia autolawet

Poszukujesz transportu auta? Świetnie trafiłeś! Zadzwoń i zapytaj o naszą atrakcyjną ofertę.

Naprawy blacharskie

W naszym warsztacie wykonujemy profesjonalne naprawy blacharsko-lakiernicze.

Transport samochodowy

Oferujemy usługi transportowe aut z dowolnego miejsca na terenie kraju i za granicą.

Diagnostyka komputerowa

Kompleksowa diagnostyka komputerowa najpopularniejszych marek samochodów.